ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

Aasta Ehitusprojekt 2017 ja Aasta Ehitusinsener 2017 konkursside nominendid ja võitjad kuulutati välja kahe liidu ühisel auhinnagalal Tööandjate majas. Peoõhtu avasid EKEL tegevjuht Kalle Karron ja EEL tegevdirektor Tiia Ruben. Tervitussõnad ütlesid EEL esimees Jaanus Olop ning EKEL juhatuse aseesimees Tiit Kerem. Sõnavõtuga esines Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehituse asekantsler Jüri Rass.

Enne auhindade jagamist esines muusikalise tervitusega Helin-Mari Arder. Seejärel tunnustati kõiki nominente ning õhtu kulminatsiooniks kuulutati välja võitjad. Aasta Ehitusprojekt 2017 konkursi võitis Balti Jaama Turg, mille arhitektuurse lahenduse loojaks ning peaprojekteerijaks on KOKO arhitektid OÜ. Aasta Ehitusinsener 2017 tiitli pälvis Tartu Lõunakeskuse renoveerimistööde peakonstruktor Ivo Roolaht.

Esmakordselt välja antud eriauhinna “Parim BIM koostööprojekt 2017” pälvis Ärihoone Mustamäe tee 3 (Telekomi hoone), mille peaprojekteerijaks on Merko Ehitus Eesti AS ning arhitektuurse lahenduse loojaks PIN Arhitektid OÜ.

Fotod: Eiko Kink / Äripäev