ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

Käesoleva aasta juunis jõustus riigihangete standardi EVS 915 „Ehitiste projekteerimise ja ehitustööde riigihangete korraldamine“ uustöötlus. Standardit tutvustavad koolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus.

Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit (EKEL) ja Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) korraldavad standardit tutvustava koolituse:

  • 24. septembril 2020 Tallinna Ehituskoolis (Pärnu mnt 162)  https://ekel.ee/et/koolitused
  • 15. oktoobril 2020 Tartus, Tari AS koolitusklassis (Võru tn 256)

Lektoriks on standardi üks autoritest, EEEL õigusnõunik Merle Salmistu
Koolitus on suunatud nii tellijatele/hankijatele kui ka projekteerijatele ja ehitajatele.


Ehitustööde riigihangete puhul on sageli probleemiks ehitustööde hankimine puuduliku ehitusprojekti alusel, sealhulgas sellise dokumentatsiooni alusel, mille alusel ehitustöid tegelikkuses teha ei saa või muutuvad ehitustööde käigus hankija soovid ning tuleb korraldada lahenduste ümber- või juurde projekteerimine. Puudulik ehitus­projekt peegeldab märksa suuremat probleemide ringi – selleks on hankija ebapiisav eeltöö ehituse tervikprojekti kavandamisel (sh ehitusuuringute tegemisel), mistõttu jäävad kerkivad probleemid põhjendamatult järgmiste etappide teostajate – projekteerija ja ehitaja – kanda.


Täiendav info: https://ekel.ee/et/koolitused

Registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.