ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

1.septembil jõustus standard EVS 937 “Ehituse koguriskikindlustuse lepingute sõlmimine ja sisu”. Standardit tutvustaval koolitusel räägitakse ehituse koguriskikindlustuse olemusest, probleemidest varakindlustuse võtmes, samuti vastutuskindlustustusest.
 
Koolitus toimub 6.oktoobril 2020 Tallinnas, hotelli Olümpia konverentsikeskuses, Liivalaia 33 https://ekel.ee/et/koolitused
Lektoriteks on standardi koostamist juhtinud vandeadvokaat Karl Haavasalu (Advokaadibüroo Barrister) ning standardi koostamisel osalenud Priit Levertand ja Argo Argel (PZU Kindlustus).
Koolitus on suunatud tellijatele/hankijatele, kindlustusseltsidele, ehituskonsultantidele, ehitajatele ning kõigile teistele, kes teemast huvitatud. 
 
Ehituse koguriskikindlustus on kindlustusliik, millega maandatakse ehitus-, renoveerimis-, rekonstrueerimis-, monteerimis-, lammutus- või paigaldustöödega ja muude sarnaste töödega seotud riske. Hüvitatavaks kahjuks on otsene varaline kahju, mis on seotud ehitatava ehitise, kasutatavate ehitusmaterjalide ja -tehnika jms kahjustamisega. Ehituse koguriskikindlustus on oma olemuselt varakindlustus. Ehituse koguriskikindlustuse kaitsele on võimalik lisada ka vastutuskindlustuse kaitse, et maandada riski, mis on seotud kahju tekitamisega kolmandale isikule. Vastutuskindlustus on eraldi kindlustusliik. Kuna kindlustatavad riskid on ehituse koguriskikindlustuse ja vastutuskindlustuse osas erinevad, siis käsitletakse neid standardis EVS 937 eraldi.
 
Registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.