ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

EKELi ärihommikul Novarc Group AS büroos oli seekord külaliseks MKMi ehituse e-hüppe programmijuht Regina Viljasaar-Frenzel, kes rääkis oktoobris avanevast ehitusvaldkonna ettevõtetele suunatud e-hüppe toetusmeetmest.


Esimene voor avatakse 3.oktoobril ning on lahti kuni 3.novembrini 2022. Toetatakse innovaatiliste digitööriistade kasutamist või arendamist ehitusvaldkonnas (tarkvaraarendus, protsessi- ja organisatsiooniinnovatsioon, koolitused, uuringud jne). Omafinantseeringu määr on 50 %, toetuse maksimaalne summa on 200 000 eurot. Projekti maksimaalne kestus on 15 kuud. Voorud toimuvad kaks korda aastas perioodil 2022-2025. Kokku jagatakse 4,5 miljonit eurot.

Lisainfot näeb: https://ehupe.eehitus.ee/
Küsimusi saab esitada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vabas aruteluringis räägiti peaprojekteerimisest ja projekteerimise projektijuhtimisest, ehitusprojekti ekspertiisidest, koostööst tellijatega ning Ukraina taristu ülesehitamisega seonduvast.
 
EKELi ärihommikud on liikmetevaheline suhtlusvorm, kus käiakse korda-mööda üksteisel külas, arutatakse mõnel aktuaalsel teemal, vahetatakse mõtteid ning kohtutakse mõne olulise eksperdiga.