ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

EKEL koos ehitussektori teiste erialaliitude ning MKMiga korraldavad taas ühise konverentsi, seekord räägitakse hangetest. Traditsiooniliselt jagatakse ehitussektori parimatele ka auhindu.

Konverents "Ehitus 2023+: Hange – vedur või pidur?" ning sellele järgnev auhinnagala toimub 30.novembril 2022 Muusika- ja Balletikoolis (MUBA).

Konverents toob taas ühisesse arutellu ehitusinsenerid, arhitektid ja ehitusettevõtjad. Sel aastal on fookuses hanked - otsime vastust küsimusele, kuidas jõuda läbi erinevate hanketüüpide kvaliteetse tulemuseni? Milliseid karisid peame vältima? Mida on teistelt õppida? Jagame kogemusi ja näiteid õnnestumistest ja äpardumistest, et tulevikus saaksime teha senisest paremini.

Sündmusel saab osaleda veebiülekande kaudu aadressil: https://eehitus.ee/timeline-post/ehitus2023-hange-vedur-voi-pidur
Kirja panna saab siin: https://fienta.com/et/ehitus2023

Erialaliidud kuulutavad sündmusel pidulikult välja, kes saavad tiitlid „Aasta ehitaja“, „Aasta ehitusinsener“, „Aasta noor ehitusinsener”, „Parim hoone ehitusprojekt“, „Parim rajatise ehitusprojekt“. MKM tunnustab „Tarka Tellijat” ning Digitaalehituse klaster tudengipreemiaga „Digiehituse tulevikutegijat ”, samuti „Aasta innovatsiooniprojekti” ja „Aasta tegu”.

Konverentsi korraldavad Eesti Ehitusinseneride Liit (EEL), Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit (EKEL), Eesti Arhitektide Liit (EAL), Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL), Digitaalehituse klaster ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (MKM).

Lisainfo: Kalle KarronEhitus23 web header
Ehitus23 web logo