ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

EKELi uue juhatuse esimesel koosolekul valisid liikmed endi hulgast juhatuse esimeheks Esplan OÜ ja PCC Projekt AS tegevjuhi Kadi Metsmaa ning aseesimeheks Arhitekt Tarbe OÜ juhataja Johann-Aksel Tarbe.


Äsjavalitud juhatuse esimehe sõnul on liidu sihiks jätkuvalt projekteerimissektori konkurentsikeskkonna parandamine, sealhulgas väärtuspõhise hankimise põhimõtete juurutamine. "Kahjuks kasutatakse riigihangetel siiski valdavalt veel madalaima hinna alusel hankimist, mis ei ole projekteerimisteenuse ja konsultatsiooni hankimiseks parim meetod", ütles Kadi Metsmaa. "Püüame EKELiga olla kompetentsikeskuseks ja heaks partneriks tarkadele tellijatele, kust saab nõu ja abi paremaks hankimiseks, seda nii lähteülesannete koostamise, väärtuspõhiste hangete korraldamise kui ka tasakaalus lepingutingimuste koostamisel”, lisas ta.

EKEL peab oluliseks jätkuvalt osaleda Eesti ehituspoliitika kujundamises, algatada ja olla kohal valdkonna arenguid suunavatel aruteludel. Tähelepanu vajab ka koostöö tellijatega ning ehitusinseneri eriala järelkasvu temaatika.

EKELi üldkoosoleku poolt valitud uue juhatuse koosseisu kuuluvad: Ahti Lääne (EstKonsult OÜ), Johann-Aksel Tarbe (Arhitekt Tarbe OÜ), Marti Mäevere (eD Insenerid OÜ), Oliver Napits (Inseneribüroo Telora OÜ), Peeter Piirsalu (Entecon OÜ), Riho Kirss (ITK Inseneribüroo OÜ), Urmas Leppik (Rausi OÜ), Kadi Metsmaa (Esplan OÜ, PCC Projekt AS) ja Tõnis Raatma (DMT Insenerid OÜ). Liidu tegevjuhina jätkab Kalle Karron.  

EKEL on ehituskonsultatsiooniteenuseid osutavate ettevõtete ühendus, kuhu kuulub 65 ettevõtet, nii arhitekti- kui inseneribürood, kokku ligi 800 töötajaga.

Kadi Metsmaa

Lisainfo:
Kalle Karron
+372 50 543 81
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.