ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

EhitusEST septembrinumber on ilmunud

2018-09-19

Seekordses numbris kirjutatakse EKA uuest hoonest, probleemidest ehitusplatsil, tööjõupuudusest ning FIDIC konverentsist. Lisaks saab lugeda, et OÜ Hevac KVJ-insener Alber Rodin pälvis Euroopa alaliidu kõrge tunnustuse.

Loe edasi...

EKEL esindus kohtus EFCA presidendiga

2018-09-13

Juhatuse liikmed Maidu Saar, Johann-Aksel Tarbe ning tegevjuht Kalle Karron kohtusid Berliinis Euroopa ehituskonsultatsiooniettevõtete liitusid koondava föderatsiooni EFCA president Kevin Rudeniga, et arutada koostöövõimalusi ning EKELi võimalikku liitumist Euroopa organisatsiooniga. Kõrgetasemelisel kohtumisel osalesid lisaks president Rudenile veel EFCA juhatuse liige Kimmo Fischer ja peasekretär Jan Van der Putten.

Loe edasi...

Ehituskonsultandid üle kogu maailma kogunesid Berliini

2018-09-12

Rahvusvahelise insenerkonsultantide ühenduse FIDIC korraldatud aastakonverentsi teema oli seekord mobiilsus ning targad infrastruktuurid. 10.-11.septembril toimunud konverentsil osalesid EKEL juhatuse liikmed Maidu Saar ja Johann-Aksel Tarbe ning tegevjuht Kalle Karron.

Loe edasi...

Tulekul on ehituskonsultantide erialase vastutuskindlustuse seminar

2018-08-30

26.septembril toimub Technopolis Ülemiste Zappi konverentsikeskuses projekteerimis- ja ehitussektorile suunatud erialase vastutuskindlustuse seminar.

Loe edasi...