ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

EKEL 2021 aastaraamat on ilmunud

2021-04-29

Aastaraamat sisaldab infot EKELi liikmete kohta, samuti artikleid ning sektorit iseloomustavaid statistilisi arvnäitajaid. EKEL on kogunud statistikat ning andnud oma traditsioonilist aastaraamatut välja alates liidu loomisest 1994.aastal.

Loe edasi...

Transpordiameti peadirektor: lähiaastatel projekteerimise mahud suurenevad

2021-03-18

EKELi ja Transpordiameti juhtide veebikohtumisel räägiti hangete korraldamisest, uuringumahtudest ja täitmistagatistest. Peadirektor Kaido Padar tutvustas ameti uut struktuuri ning tulevikuplaane. “Lähiaastatel panustame projekteerimisse oluliselt. Tahame kriisi ajal suurte teeprojektidega edasi minna, toetades majandust ja ehitussektorit”, sõnas Padar.  

Loe edasi...

EKELi ja Tööandjate Keskliidu juhid kohtusid

2021-01-28

EKELi kontoris toimunud kokkusaamisel vahetati infot ning arutati projekteerimissektori murede ja väljakutsete üle. Kohtumisel osalesid Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Arto Aas, EKELi juhatuse esimees Keijo Vaher ja tegevjuht Kalle Karron.

Loe edasi...

EFCA rahvuslikud erialaliidud otsivad lahendust kõrgete tarkvarahindade probleemile

2021-01-22

Teamsi keskkonnas toimunud Euroopa erialaliitusid ühendava föderatsiooni EFCA direktorite ja tegevjuhtide korralisel koosolekul arutati muuhulgas tarkvara pakkujate kõrgete hindade ning monopoolse seisundi üle Euroopas. Eesti poolt osales EKELi tegevjuht Kalle Karron.

Loe edasi...