ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

GALERII: Ehitus 2020+ konverentsil räägiti digiarengutest ning jagati auhindu

2019-11-27

Ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi koostöös korraldatud konverents tõi kokku kogu sektori – ehituskonsultandid, arhitektid ja ehitusettevõtjad. Ettekannete ning arutelude järgsel ühisel auhinnagalal kuulutati välja 2019. aasta "Aasta ehitusprojekt", "Aasta digitaalse innovatsiooni projekt", "Aasta ehitusinsener" ja "Aasta Ehitaja".

Loe edasi...

Parima ehitusprojekti tiitli võitsid Maakri kvartal ja Kommunismiohvrite memoriaal

2019-11-27

Täna kuulutati Tallinnas Cinamon Kosmoses toimunud ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi korraldatud konverentsil Ehitus 2020+ välja konkursi „Aasta Ehitusprojekt 2019“ võitjad. Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu poolt korraldatud konkursi võitja tiitli pälvis Maakri kvartal hoonete kategoorias ning Kommunismiohvrite memoriaal rajatiste kategoorias.

Loe edasi...

Eesti osales esmakordselt EFCA Baromeetri uuringus

2019-11-22

Euroopa ehituskonsultatsiooniettevõtete liitusid koondava föderatsiooni EFCA kaks korda aastas läbiviidavas uuringus “EFCA Barometer” osalesid esmakordselt ka EKELi liikmesettevõtted. Kevadel saadud EFCA liikmelisus võimaldab näha, milline on Eesti positsiooni muu Euroopaga võrreldes.

Loe edasi...

EhitusEST oktoobrinumber heidab pilgu erialaliitude konkurssidele

2019-10-21

Ajakirja EhitusEST oktoobrikuu väljaanne keskendub puidule. Samas antakse ülevaade inimestest ja objektidest, kes on esitatud erialaliitude poolt korraldatavatele konkurssidele.

Loe edasi...