ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

Konkursiga soovitakse tõsta esile huvitavaid hooneid ja rajatisi ning tunnustada peaprojekteerimist teostanud ettevõtteid, arhitekte ja ehitusinsenere, kelle loomingu tulemusena need ehitised on valminud. Konkursi eesmärk on aidata kaasa ehituskonsultatsiooniteenuste kvaliteedi, projekteerimisettevõtjate maine ning tellijate teadlikkuse tõusule.

Konkursile saab esitada ehitisi (hooneid ja rajatisi), mis on projekteeritud Eestis registreeritud ettevõtte poolt. Ehitis peab olema valmis ehitatud ja tellijale üle antud perioodil 12.08.2021 kuni 21.08.2022

Hinnatakse projekti terviklikkust sh. objekti projekteerimise professionaalsust, kvaliteeti, innovaatilisust, esteetilist sobivust ümbritsevasse keskkonda, ehitise funktsionaalsust, ökonoomsust ning teisi asjaolusid, mis on konkreetse ehitise puhul lõpptarbija jaoks olulised, samuti realiseeritud lõpptulemust.

Konkursile esitatud projektide hulgast teeb eelvaliku EKELi juhatus, esitades mõlemas kategoorias (ehitised ja rajatised) 3 kuni 5 nominenti hindamiseks ning valiku tegemiseks võistluse žüriile.

Konkursi žürii töötab kahes koosseisus: üks hoonete kategooria nominentide hindamiseks ning teine rajatiste kategooria nominentide hindamiseks. Võitja valitakse kahes kategoorias: “Parim hoone ehitusprojekt 2022” ning “Parim rajatise ehitusprojekt 2022”.

Konkursi tingimused leiab siit ja registreerimisankeedi siit
Kandidaatide esitamise tähtaeg on 26.september 2022.a.

Konkursi tingimused leiab siit ja registreerimisankeedi siit
Kandidaatide esitamise tähtaeg on 26.september 2022.a.
 
Lisainfo: Kalle Karron, EKELi tegevjuht, 
tel +372 50 543 81 ja Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.